
Тримач паперу туалетний (PR2784B)
4 179,80 ₴
- В наявності
- Код: PR2784B
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Тримач паперу туалетного в стандартних рулонах вертикальний преміумкласу призначений для використання в офісах, ресторанах, лікарнях. Тип паперу, що використовується — у рулоні, пачки в аркушах. Місткість — 2 рулони діаметром до 125 мм (з гільзою або без неї). Кріпиться на стіну. Тримач туалетного паперу виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі AISI 304, покритої чорною епоксидною фарбою. Особливість: антивандальне виготовлення — корпус зроблений із суцільного шматка металу, спеціальний ключ для відкриття корпусу, а також усередині корпусу розташована пружина, що забезпечує раціональніше використання паперу. З боків тримача та на фронтальній частині розміщені вікна для контролю рівня паперу.
Предназначены для встановлення в місцях із високим рівнем відвідування, у торгово-розважальних і бізнес-центрах, АЗС, аеропортах, вокзалах
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Місткість рулонов | 2 |
| Висота | 290 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Ширина | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PR2784B |
| Вага | 1,1 кг |
| Місткість | 2 рулону/2 пачки по 200 аркушів |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 152 мм |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримачі туалетного паперу універсальні |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 125 мм або пачка |
- Ціна: 4 179,80 ₴
