
Тримач паперу туалетного Medelinics (PR0700CS)
6 444,50 ₴
- В наявності
- Код: PR0700CS
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперу туалетний вертикальний преміумкласу призначений для використання в офісах, ресторанах, лікарнях. Тип паперу, що використовується – у рулоні. Місткість — 2 рулони діаметром до 135 мм із гільзою. Кріпиться на стіну. Тримач туалетного паперу виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі AISI 304 із сатинованим покриттям завтовшки 0.8 мм. Особливість: до комплекту входить кріпильний матеріал, ключ і два пластмасових ролики для кожного рулону окремо, у разі зменшення об'єму нижнього рулону-оба рулону автоматично опускаються. Монтувати на висоті від підлоги не вище 70 см.
Предназначены для встановлення в місцях із високим рівнем відвідування, у торгово-розважальних і бізнес центрах, АЗС, аеропортах, вокзалах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Висота | 208 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PR0700CS |
| Місткість | 2 рулони |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Матеріал | Нержавіюча сталь сатинована |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримачі туалетного паперу в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 135 мм |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 444,50 ₴
