
Тримач паперу туалетний COLORED (619AZ)
1 310,40 ₴
- В наявності
- Код: A61900AZ
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Тримач паперу туалетний у стандартних рулонах COLORED - зручний і компактний тримач, створений спеціально для підтримки високого рівня гігієни вдома та на робочому місці. Тримач виготовлений із високоміцного пластику з покриттям — блакитною фарбою "Soft Touch", яка створює ефект "прогумованої" поверхні та додаткового захисту корпусу від пошкоджень. Нижня частина тримача — прозорий пластик. Рекомендуємо використовувати спільно з обладнанням серії COLORED.
Предназначен для туалетного паперу листовий або рулонний (з гільзою або без нього) на вибір.
Місткість — 200 аркушів/1 рулон
Місця застосування з невеликою кількістю відвідувачів: квартири, будинки, невеликі офіси, дитячі сади, студії творчості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 148 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 150 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A61900AZ |
| Місткість | 1 рулон/1 пачка - 200 аркушів |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Колекція | Colored |
| Наявність замку | Немає |
| Тип | Тримачі туалетного паперу універсальні |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 125 мм або пачка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310,40 ₴
