
Тримач паперу туалетного ACQUALBA (755)
1 727 ₴
- В наявності
- Код: A75501
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперу туалетного в стандартних рулонах із гільзою ACQUALBA (подвійний) горизонтальний має пересувну прозору затвору.
Корпус виготовлений з ударостійкого пластику білого кольору з габаритними розмірами — 150x150x260 мм. Проста конструкція — легко та зручно використовувати.
Наявність замка гарантує максимальну безпеку та зменшує ризик крадіжок рулонів.
Предназначен для встановлення в місцях із середньою та низькою відвідуваністю: кафе, бісор, стоматологічні кабінети, салони краси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A75501 |
| Місткість | 2 рулони |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Матеріал | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримачі туалетного паперу в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 727 ₴

