
Тримач паперу туалетний MEDINOX (AI0080C)
2 735 ₴
- В наявності
- Код: AI0080C
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Тримач туалетного паперу стандартного формату MEDINOX — універсальний дизайн дає змогу використовувати їх у кімнатах будь-якого стилю. Зручна конструкція створена для Вашого максимального комфорту. Тримач туалетного паперу з кришкою виготовлений із неіржавкої сталі з глянсовим оздобленням.
Габаритні розміри — 140х126х65 мм. Замінити рулон туалетного паперу в тримачі Ви зможете всього за кілька секунд.
Стаціонарні кріплення надійно зміцнять конструкцію до будь-якої зручної для Вас поверхні. Кріплення входить до комплекту. Призначений для використання рулонного туалетного паперу діаметром до 125 мм із гільзою.
Предназначен для встановлення в місцях із невисокою відвідуваністю: квартира, спа центр, стоматологічний кабінет, салон краси, туалетна кімната в готельному номері.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Ширина | 126 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AI0080C |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Колекція | Medinox |
| Матеріал | Нержавіюча сталь глянсова |
| Наявність замку | Немає |
| Тип | Тримачі туалетного паперу в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 125 мм на гільзі |
| Колір | Металік |
- Ціна: 2 735 ₴
