
Тримач паперу туалетного стандартного формату MEDINOX (AI0070CS)
1 438,10 ₴
- В наявності
- Код: AI0070CS
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач туалетного паперу стандарт MEDINOX — універсальний дизайн дає змогу використовувати їх у кімнатах будь-якого стилю. Зручна конструкція створена для Вашого максимального комфорту. Тримач туалетного паперу виготовлений із неіржавкої сталі із сатиновим оздобленням і призначений для рулонного туалетного паперу з гільзою.
Габаритні розміри — 140х126х65 мм. Замінити рулон туалетного паперу в тримачі Ви зможете всього за кілька секунд.
Стаціонарні кріплення надійно зміцнять конструкцію до будь-якої зручної для Вас поверхні. Кріплення входить до комплекту.
Предназначен для встановлення в місцях із невисокою відвідуваністю: квартира, спа центр, стоматологічний кабінет, салон краси, туалетна кімната в готельному номері.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AI0070CS |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Колекція | Medinox |
| Матеріал | Нержавіюча сталь сатинована |
| Наявність замку | Немає |
| Тип | Тримачі туалетного паперу в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 125 мм на гільзі |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438,10 ₴
