
Запасний тримач паперу туалетного MEDINOX (AI0100C)
1 498,60 ₴
- В наявності
- Код: AI0100C
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасний тримач паперу туалетного стандартного формата. Тримач виготовлений із неіржавкої сталі з глянсовим оздобленням. Габаритні розміри — 18х155х66 мм. Використовувати туалетний папір у рулоні STANDART діаметром до 125 мм із гільзою. Замінити рулон туалетного паперу в тримачі Ви зможете всього за кілька секунд.
Стаціонарні кріплення надійно зміцнять конструкцію до будь-якої зручної для Вас поверхні. Кріплення в комплекті.
Предназначен для встановлення в місцях із невисокою відвідуваністю: готелі, спа центри, стоматологічні кабінети, салони краси
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 166 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AI0100C |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Колекція | Medinox |
| Матеріал | Нержавіюча сталь глянсова |
| Наявність замку | Немає |
| Тип | Тримачі туалетного паперу в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 125 мм на гільзі |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498,60 ₴
