
Тримач рушників одинарний MEDINOX (AI0020C)
2 331,80 ₴
- В наявності
- Код: AI0020C
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач рушників тканинних (одинарний) настінний металевий. Виготовлений із неіржавкої сталі AISI 304 з глянсовим оздобленням, що робить його поверхню менш схильною до подряпин і пошкоджень. Характеризується довговічністю і надійністю, простий у догляді. Чудова якість, сучасний дизайн і функціональність.
Габаритні розміри — 18х535х66 мм. Кріплення на стіну.
Не рекомендується використовувати абразивні та хімічно активні речовини для догляду за виробом.
Місця застосування: готелі, житлові будинки та квартири, спа салони, сауни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Ширина | 535 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AI0020C |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 66 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь глянсова |
| Відстань від стіни | 66 мм |
| Тип | Тримач рушників |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 331,80 ₴
