
Полиця-тримач рушників металева MEDINOX (AI0040CS)
7 882,60 ₴
- В наявності
- Код: AI0040CS
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця-тримач для тканинних рушників виготовлена з неіржавкої сталі із сатинованим покриттям марки AISI 304 завтовшки 0,8 мм. Добре обладнувати ванні кімнати в готельних номерах. Не містить роз'ємних частин. Сама полиця складається із 6 планок, Повністю зварна конструкція. Монтується на стіну за допомогою 4 саморізів, які входять до комплекту. Тримач рушника розміщений на відстані від стіни на 260 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Висота | 120 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Ширина | 535 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AI0040CS |
| Глибина | 260 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь сатинована |
| Відстань від стіни | 260 мм |
| Тип | Полиця-тримач рушників |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 882,60 ₴

