
Полиця-тримач рушників металева MEDINOX (AI0040C)
9 253,40 ₴
- В наявності
- Код: AI0040C
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця-тримач для тканинних рушників виготовлена з неіржавкої сталі з глянсовим покриттям марки AISI 304 завтовшки 0,8 мм. Добре обладнувати ванні кімнати в готельних номерах. Не містить роз'ємних частин. Сама полиця складається із 6 планок, Повністю зварна конструкція. Монтується на стіну за допомогою 4 саморізів, які входять до комплекту. Тримач рушника розміщений на відстані від стіни на 260 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Ширина | 535 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AI0040C |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Матеріал | Нержавіюча сталь глянсова |
| Тип | Полиця-тримач рушників |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 253,40 ₴

