
Полиця для ванної з неіржавкої сталі MEDINOX (AI0060CS)
4 730,90 ₴
- В наявності
- Код: AI0060CS
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця з неіржавкої сталі сатинованою монтується на стіну у ванній кімнаті готельного номера. Не має роз'ємних частин. Надійна та довговічна в експлуатації. Кріпильний матеріал входить до комплекту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AI0060CS |
| Матеріал | Нержавіюча сталь матовий |
| Відстань від стіни | 120 мм |
| Тип | Полиця для ванної |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 730,90 ₴

