
Поручень для інвалідів Г-подібний MEDIEPOXY (BAI090)
3 521,30 ₴
- В наявності
- Код: BAI090
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Поручень для інвалідів (Г-подібний) з кутом 90° лівобічний. Чудове рішення, щоб допомогти людям із порушеннями опорно-рухового апарату обходитися без сторонньої допомоги та забезпечити необхідну підтримку під час ходьби, стояння та сидіння. Виготовлений в антивандальному виконанні. Матеріал — сталь, покрита білою епоксидною фарбою.
Головна перевага — міцність у разі великих навантажень і антикорозійна стійкість. Рельєфна поверхня запобігає ковзанню.
Кріплення: Кріплення здійснюється на стіну. Стіна має бути несна. Під час монтажу на гіпсокартону стіну мають бути передбачені закладні, що несуть. Рекомендована висота встановлення — 750-915 мм.
Місця застосування: медустанції, санаторії, будинки для людей похилого віку, аеропорти, вокзали
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BAI090 |
| Висота | 866 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Поручень |
| Тип поручня | Г-подібний |
| Колір | Білий |
| Ширина | 457 мм |
- Ціна: 3 521,30 ₴

