
Поручень для інвалідів кутовий MEDINOX (BD0700CS)
7 741,40 ₴
- В наявності
- Код: BD0700CS
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поручень для інвалідів (вугловий) підходить для досягнення без бар'єрної доступності у ванних кімнатах і громадських місцях (душові, сауни, роздягальні, приміркові).
Захоплення з трьома точками кріплення. Виготовлений в антивандальному виконанні. Матеріал — неіржавка сталь AISI 304 із сатинованим оздобленням.
Головна перевага використання є його міцність у разі великих навантажень. Рельєфна поверхня запобігає ковзанню.
Кріплення: Кріплення здійснюється на стіну. Стіна має бути несна. Під час монтажу на гіпсокартону стіну мають бути передбачені закладні, що несуть. Рекомендована висота встановлення — 750-915 мм.
Місця застосування: медустанції, санаторії, будинки для людей похилого віку, аеропорти, вокзали
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BD0700CS |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь сатинована |
| Тип | Поручень |
| Тип поручня | Кутовий |
| Колір | Металік |
| Ширина | 755 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 741,40 ₴

