
Поручень для інвалідів потрійний лівий MEDINOX (BFI600CS)
8 158,10 ₴
- В наявності
- Код: BFІ600CS
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поручень для інвалідів (трійний лівий) необхідно встановлювати ліворуч від раковини або унітаза. з трьома точками кріплення.
Виготовлений в антивандальному виконанні. Матеріал — неіржавка сталь AISI 304 із сатинованим оздобленням.
Головна перевага використання є його міцність у разі великих навантажень. Рельєфна поверхня запобігає ковзанню.
Кріплення: Кріплення здійснюється на стіну. Стіна має бути несна. Під час монтажу на гіпсокартону стіну мають бути передбачені закладні, що несуть. Рекомендована висота встановлення — 750-915 мм.
Місця застосування: медустанції, санаторії, будинки для людей похилого віку, аеропорти, вокзали
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BFІ600CS |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 615 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь сатинована |
| Тип | Поручень |
| Тип поручня | Потрійний |
| Колір | Металік |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 158,10 ₴

