
Поручень для інвалідів Г-подібний MEDINOX (BS0010CS)
6 236,20 ₴
- В наявності
- Код: BS0010CS
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поручень для інвалідів (Г-подібний) стіна-пол встановлюється в громадських ванних і туалетних кімнатах. Виготовлений в антивандальному виконанні. Матеріал — неіржавка сталь AISI 304 із сатинованим оздобленням. Головна перевага використання є його міцність у разі великих навантажень. Рельєфна поверхня запобігає ковзанню.
Кріплення: Стена-пол. Стіни мають бути носійними, під час монтажу на гіпсокартону стіну мають бути передбачені закладні елементи.
Місця застосування: медустанції, санаторії, будинки для людей похилого віку, аеропорти, вокзали
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BS0010CS |
| Висота | 846 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь сатинована |
| Тип | Поручень |
| Тип поручня | Г-подібний |
| Колір | Металік |
| Ширина | 780 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 236,20 ₴

