
Поручень для інвалідів стіна-смуг вертикальний MEDINOX (BGC710CS)
21 154,60 ₴
- В наявності
- Код: BGC710CS
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Поручень для інвалідів (вертикальний) відкидний встановлюється в громадських ванних і туалетних кімнатах. Установлення праворуч або ліворуч від унітаза дає змогу розташувати поруч максимально зручно на потрібній відстані від унітаза. Виготовлений в антивандальному виконанні. Матеріал — неіржавка сталь AISI 304 із сатинованим оздобленням. Цей поручень можна перемістити з вертикального положення в горизонтальне вручну. Для цього просто підніміть поручень і опустіть в горизонтальне положення до спрацьовування блокування. Відкидне захоплення 738 мм із тримачем туалетного паперу. Підіймається на 90°. Одна з переваг — міцна конструкція.
Кріплення: Стіна-пол. Стіни мають бути носійними, під час монтажу на гіпсокартону стіну мають бути передбачені закладні елементи.
Місця застосування: медустанції, санаторії, будинки для людей похилого віку, аеропорти, вокзали
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BGC710CS |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 722 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь сатинована |
| Тип | Поручень |
| Тип поручня | Вертикальний |
| Колір | Металік |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 21 154,60 ₴

