
Візок багажний Green Hotel 950
33 862,10 ₴
- В наявності
- Код: 0H003950
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: каркас-метал, база — поліпропілен, полиця — пресований пластик, не розбухає.
Навантаження 200 кг. 4 поворотних гумові колеса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0H003950 |
| Висота | 178 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 53 см |
| Кількість поворотних коліс | 4 |
| Макс. навантаження, кг | 200 |
| Тип | Візок для перевезення багажу |
| Ширина | 101 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 862,10 ₴
