
Візок багажний Green Hotel 955
33 586,60 ₴
- В наявності
- Код: 0H003955
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок призначений для перевезення багажу. База поліпропіленова велика сіра розміром 53х101 см із чотирма колесами діаметром 125 мм, бічні нікельовані стійки, на базі — дерев'яна полиця розміром 45,5х84 см. Витримує вагу до 200 кг. Вага — 19,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0H003955 |
| Вага | 19,2 кг |
| Висота | 118 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 53 см |
| Діаметр коліс | 125 мм |
| Довжина | 101 см |
| Кількість поворотних коліс | 4 |
| Макс. навантаження, кг | 200 |
| Тип | Візок для перевезення багажу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 586,60 ₴
