
Візок сервірувальний, офісний (0F003700E)
19 031 ₴
- В наявності
- Код: 0F003700E
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок виготовлений із поліпропілену. Має чотири прогумовані колеса діаметром 100 мм, легка в керуванні завдяки зручним ручкам. Максимальне завантаження кожної полиці — 50 кг.
Призначена для використання в кафе, столових, ресторанах, офісах. Можна використовувати для переміщення герметичних відер із дезінфікувальним розчином.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0F003700E |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 98 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 111 см |
| Діаметр коліс | 100 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Візки сервірувальні |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 031 ₴
