
Візок Mini Magic Basic 150
10 812,50 ₴
- В наявності
- Код: MM150B0C0000
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький візок з простором для системи Dosley для замочування швабр. Обладнана повітронепроникним відром місткістю 20 літрів.
Модульний візок, він може бути об'єднаний з іншими із серії Mini Magic. обладнання:
- основа з кермовими колесами діаметром 125 мм
- повітронепроникне відро з кришкою на 20 л.
*Дозування системи (00005900V) до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Діаметр коліс | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MM150B0C0000 |
| Габаритні розміри (ВхШхГ) | 1150х560х540 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість поворотних коліс | 4 |
| Тип | Візок для обслуговування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 812,50 ₴






