
Мала база з колесами для візків GreenLine (T091302)
5 550,70 ₴
- В наявності
- Код: T091302
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колеса діаметром 100 мм. Розмір бази — 53х85 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.51 кг |
| Діаметр коліс | 100 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T091302 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Комплектуючі до візкам |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 550,70 ₴
