
Центральний лоток для 4-х 6 л відер для візків серії GreenLine (S030315)
1 391 ₴
- В наявності
- Код: S030315
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Центральний лоток для 4-х 6 л відер для візків GreenLine
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S030315 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Комплектуючі до візкам |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 391 ₴
