
Лоток додатковий для Green Hotel серії 90X (3677)
7 613,80 ₴
- В наявності
- Код: 00003677
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток додатковий для Green Hotel серії 90X, виготовлений із поліестеру з жорсткими гранями. Сірий колір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Сірий |
| Размеры | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00003677 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 46 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 613,80 ₴
