
Велика база для візків Green Hotel (T096312)
9 092,20 ₴
- В наявності
- Код: T096312
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика база виготовлена з міцної сірої пластмаси з колесами діаметром 125 мм.
Розмір бази, 53х101 см. Підходить для візків серії Green Hotel.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.43 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T096312 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 53 см |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Комплектуючі до візкам |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 101 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 092,20 ₴
