
Шторка для візків Green Hotel 940 (3656)
11 981,80 ₴
- В наявності
- Код: 00003656
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шторка для бічних і задньої панелі для візків Green Hotel 940. Розмір шторки, см — 145*102
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00003656 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 145 см |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 981,80 ₴
