
Панель бічна з кишенями для візків Green Hotel (3671)
6 914,90 ₴
- В наявності
- Код: 00003671
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бічна пластмасова панель із кишенями для різного приладдя. Використовується в візоках Green Hotel серії 940
Розмір панелі 46х102 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Італія |
| Розміри | |
| Вага | 1.77 кг |
| Ширина | 102 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00003671 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина | 46 см |
| Тип | Комплектуючі до візкам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 914,90 ₴
