
Тримач пластикових кошиків (L660661)
2 177,30 ₴
- В наявності
- Код: L660661
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач металевий, покритий синьою фарбою для кошика арт.5133.
Розмір тримача під 2 кошики, см — 17*35,5*28
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Ширина | 35.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L660661 |
| Вага | 1,02 кг |
| Висота | 17 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 28 см |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Комплектуючі до візкам |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 177,30 ₴
