
Ящик дерев'яний із замком (3675)
10 059,80 ₴
- В наявності
- Код: 00003675
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний шухлядка-шухлядка із замком. Підходить для візків Green Hotel серії 900-920. Розміри 60х38х4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00003675 |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 38 см |
| Матеріал | Дерево, пластик |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 059,80 ₴

