
Ящик пластмасовий із замком для візків Magic Hotel (T590784)
4 623,40 ₴
- В наявності
- Код: T590784
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик пластмасовий сірий із замком для візків серії Magic Hotel. Розмір — 46,5х37,5х35 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Сірий |
| Размеры | |
| Вага | 2.59 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T590784 |
| Висота | 35 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 46.5 см |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 37.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 623,40 ₴

