
Ящик пластмасовий без замка для візків Magic Hotel (T590783)
3 924,50 ₴
- В наявності
- Код: T590783
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик пластмасовий сірий без замка для візків серії Magic Hotel. Розмір — 46,5х37,5х35 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Размеры | |
| Вага | 2.49 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T590783 |
| Висота | 35 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 37,5 см |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 46,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 924,50 ₴
