
Контейнер для сміття 90 л OPEN-UP (5700)
12 101,70 ₴
- В наявності
- Код: 00005700
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер для сміття OPEN-UP. Виготовлений з міцного пластику білого кольору. Ємність для збирання відходів розрахована на 90 літрів. Обладнаний передніми дверима, кришкою із засувками та педаллю натиску. Передні двері допомагає оператору легко очистити контейнер усередині та вийняти мішок зі сміттям без особливих зусиль. Ергономічна висока ручка та маневрові колеса діаметром 125 мм.
Рекомендуємо застосування у місцях із великою відвідуваністю: парках, скверах, аеропортах, вокзалах, лікарнях, поліклініках, торгових центрах тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Вага | 8.5 кг |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 90 л |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00005700 |
| Габаритні розміри (ВхШхГ) | 930х480х520 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діаметр коліс | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 101,70 ₴


