
Контейнер відкритий для сміття 120 л SMILE (0E004665)
6 818,04 ₴
- В наявності
- Код: 0E004665
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер відкритий для сміття SMILE — елегантний і сучасний контейнер для сміття призначений для збирання відходів. Гладкі краї контейнера заокруглені для полегшення очищення зовнішньої поверхні. Обладнаний двома колесами діаметром 125 мм і двома ніжками.
Використовують із мішками розміру 70/75x110 см або 80/85x110 см.
Виготовлений з ударостійкого пластику сірого кольору. Випускається у двох основних кольорах.
Застосування у громадських місцях: кухнях ресторанів, аеропортах, вокзалах, лікарнях, поліклініках, торгових центрах тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Вага | 12.6 кг |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 120 л |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Контейнер для сміття |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0E004665 |
| Габаритні розміри (ВхШхГ) | 990х500х640 мм |
| Діаметр коліс | 125 мм |
| Спосіб установки | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 818,04 ₴





