
Щітка для унітаза підлогова ACQUALBA (574)
1 016,70 ₴
- В наявності
- Код: A57401
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка для унітаза ACQUALBA виготовлена з ударостійкого білого пластику. Упродовж усього терміну експлуатації колір не змінюється і виріб зберігає свій первісний вигляд. Тип встановлення — підлоговий. Простий в обслуговуванні.
Місця застосування з середнім трафіком відвідування: ресторани, готелі, мед установки, офіси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A57401 |
| Висота | 490 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 150 мм |
| Матеріал | ABS пластик |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 016,70 ₴


