
Фен для волосся Medelinics SC0010CS
2 473 ₴
- В наявності
- Код: SC0010CS
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен для волосся індивідуального використання — міцний, функціональний, із сучасним дизайном, ця сушарка для волосся впишеться в інтер'єр ванної кімнати будь-якого готелю, лікарні або будинку для догляду літніх людей. Під час натискання на кнопку фен активується, має потужність 1240 W. Положення "1" перемикача на ручці фена — гаряче повітря, положення "2" - тепле повітря. Вага 700 грамів. Корпус фена виготовлений з ABS пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.
Рекомендована висота встановлення на стіні — 1300-1500 мм. Шнур кручений має довжину 650-1800 мм.
До комплекту входить фен, кріплення, шнур із виделкою.
Рекомендуємо розміщувати в місцях з невисоким ступенем відвідування: спа, готельні номери, басейн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Ні |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SC0010CS |
| Габаритні розміри (ВхШхГ) | 150х210х79 мм |
| Потужність | 1240 Вт |
| Сила струму | 4,9А |
| Швидкість повітряного потоку (Макс) | 54 км/год |
| Температура повітря (на відстані 10см при кімн. температурі 21°С) | 61°С |
| Тип включення | Кнопка включення |
| Тип харчування | 220~240В |
| Рівень шуму, дБ | 60 |
| Колір | Чорний |
| Електроізоляція клас | II |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 473 ₴
