
Тримач Centrefeed Small паперових рулонних рушників
729,80 ₴
- В наявності
- Код: BA4440
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Тримач паперових рулонних рушників Small — міцна та надійна модель призначена для зон з обмеженою площею, де виконують різні види робіт, і потрібний швидкий і зручний доступ до матеріалу. Габаритні розміри — 330 x 180 x 175 мм. Матеріал корпусу — міцний пластик білий. Тримач для рушників із центральною витяжкою — дуже зручний у використанні завдяки можливості відбору паперу однією рукою. Звільне порційне подавання, будь-яка довжина за вашим бажанням. Підходять для рулонних рушників із витяжною гільзою MINI. Віконце дає змогу контролювати діаметр бобіни рушника. Міцні зубці. Адаптер для одного аркуша обмежує кількість витягуваних одночасно аркушів паперу одним листом. Його можна встановити в наявні диспенсери з центральним подаванням — він вставляється в задню пластину.
Застосовується в місцях із середнім трафіком відвідування: ресторани, кафе, бісор, заміські клуби.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 330 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Білий |
| Ширина | 180 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BA4440 |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 175 мм |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Виробник | Brightwell |
| Тип | Тримач паперових рушників в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 145 мм на гільзі |
- Ціна: 729,80 ₴


