
Тримач Centrefeed Large паперових рулонних рушників
868,20 ₴
- В наявності
- Код: BA4441
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперових рулонних рушників Large міцна та надійна модель призначена для зон з обмеженою площею, де виконують різні види робіт, і потрібний швидкий і зручний доступ до матеріалу. Габаритні розміри — 350 x 230 x 235 мм. Матеріал корпусу — міцний пластик білий. Тримач для рушників із центральною витяжкою — дуже зручний у використанні завдяки можливості відбору паперу однією рукою. Звільне порційне подавання, будь-яка довжина за вашим бажанням. Підходять для рулонних рушників із витяжною гільзою MIDI. Прозорий пластик дає змогу контролювати діаметр бобіни рушника. Міцні зубці.
Застосовується в місцях із середнім трафіком відвідування: ресторани, кафе, бісор, заміські клуби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 350 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Білий |
| Ширина | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BA4441 |
| Вага | 1.1 кг |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 235 мм |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Виробник | Brightwell |
| Тип | Тримач паперових рушників в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 205 мм на гільзі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868,20 ₴


