
Тонка відкрита урна з двома відсіками 20 л Simplehuman CW1470
5 436,50 ₴
- В наявності
- Код: CW1470
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Урна відкрита подвійна із сатиновим оздобленням — цей варіант компактного урну дасть Вам змогу сортувати сміття та придатне для повторного використання вторсирі. До комплекту входять два міцні пластикові відра та 10 шт. сміттєвих пакетів. Підходять мішки з кодом C. Відро виготовлене з неіржавкої сталі зі спеціальним покриттям FPP (fingerprint-proof), на якому не залишається слідів відбитків пальців і патьоків.
Призначена для встановлення з місцях з невисоким рівнем відвідування, у готелях, офісах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simplehuman |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 386 мм |
| Об`єм | 20 л |
| Країна виробник | Великобританія |
| Ширина | 221 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CW1470 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 424 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь матовий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип | Урна для сортування сміття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 436,50 ₴



