
Серветки косметичні Premium FAMILY (999153)
98,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 999153
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональні двошарові косметичні серветки виготовлені зі 100% целюлози, V- складка, мають м'яку і водночас міцну текстуру, зручні у використанні. Серветки є гарним абсорбувальним засобом, що дає змогу швидко вбирати рідину, залишаючи поверхню сухою. Паперові серветки універсальні, активно використовуються як у косметології, так і для очищення оргтехніки — телефонів, комп'ютерів, принтерів та інших предметів.
Ціна вказана за коробочку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 999153 |
| Вага | 220 гр |
| Вага ящика (паковання) | 7.45 кг |
| Кількість в ящику | 30 |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 150 |
| Кількість шарів | 2 |
| Матеріал основи | Біла 100% целюлоза, PREMIUM |
| На палеті | 28 шт. |
| Щільність гр/м2 | 15 |
| Розмір листа | 195x225 мм |
| Розмір ящика (паковання) | 395х295х230 мм |
| Тип | Серветки косметичні |
| Тип складання | V-складка |
| Тип тиснення | Edge embosing |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98,80 ₴



