
Рушник у рулоні кухонний MidiChef-T (1 рулон 500 відривів)
176,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 150010
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушники паперові в рулонвиготовлені зі 100% целюлози. Сировина має високі показники вологопоглинання, що так само сприяє економічному використанню. Рушники паперові двошарові, мають гільзу та перфорацію. Великий розмір рулону дає змогу користуватися рушником тривалий час. Рушник в індивідуальному пакованні з ручкою для перенесення у верхній частині рулону.
Ціна вказана за рулон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рушник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 150010 |
| Вага | 900 гр |
| Висота | 207 мм |
| Діаметр втулки | 45 мм |
| Діаметр, мм | 200 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 500 |
| Кількість метрів у рулоні | 113.5 |
| Кількість шарів | 2 |
| На палеті | 192 шт. |
| Перфорація | Да |
| Щільність гр/м2 | 19 |
| Розмір листа | 207х227 мм |
| Розмір рулону | Midi |
| Тип тиснення | Air Pocket |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176,10 ₴
