
Тримач паперових рушників автоматичний Mar Plast — Sand Skin Line
9 629,80 ₴
- В наявності
- Код: A88510SD
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Тримач паперових рулонних рушників сенсорний LINEA SKIN (Підіймання паперу під час піднесення рук автоматичне, відрив руками) з вікном перегляду на фронтальній стороні тримача та прозорою задньою стінкою. Велика місткість скорочує частоту перезаправок. Корпус тримача виготовлений з переробленого пластику з покриттям "Sand". Габаритні розміри — 371x330x221 мм. Призначений для паперових рушників у рулонах із діаметром не більш ніж 190 мм без перфорації. Закривається на замок. Підходять рулони заввишки до 220 мм.
Застосовується в громадських кімнатах із середньою прохідністю: кафе, ресторани
Революційний підхід до громадських туалетів, перетворення їх на сучасні та затишні простори за допомогою інноваційних дизайнерських рішень: місія Mar Plast знаходить своє максимальне вираження в новій колекції Sand&Stone.
Диспенсери й аксесуари для ванних кімнат цієї лінії, виготовлені з переробленого пластику до та після споживання, характеризуються текстурою матеріалу з зернистим, оригінальним та інноваційним ефектом.
Два колірні варіанти Stone, елегантний темно-сірий, і Sand, вишуканий пісочний колір, підійдуть до будь-якого інтер'єру й одночасно стримано й самобутньо адаптуються до різних типів покриттів.
Дизайн продукції сучасний, строгий, з вишуканими формами. Він розроблений для покриття витратного матеріалу всередині дозатора якомога меншим об'ємом, як «шкіра», що охоплює внутрішній вміст. Функціональність поєднується з естетикою в ідеальному поєднанні, що не допускає компромісів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Місткість рулонов | 1 |
| Висота | 371 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A88510SD |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 221 мм |
| Колекція | Linea Skin |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримач паперових рушників в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 190 мм без перфорації |
| Тип харчування | 6 В (4х1,5В батарейки D типу) |
| Тип управління | Сенсорне |
- Ціна: 9 629,80 ₴
