
Рушники промислові протиркові в рулоні PREMIUM 790 2 шт.
876,30 ₴
- В наявності
- Код: 160020
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперовий рушник у рулоні належить до класу протиркових матеріалів. Ви можете його використовувати не тільки як рушник для рук, але й для протирання вікон, скла автомобілів, меблів. Після витирання на поверхні не залишається ворсинок целюлози.
Ціна вказана за паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Перфорація | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Висота | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 160020 |
| Вага | 2.08 кг |
| Вага ящика (паковання) | 4.2 кг |
| Діаметр втулки | 60 мм |
| Діаметр, мм | 260 |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 790 |
| Кількість метрів у рулоні | 213.3 |
| Кількість шарів | 2 |
| Матеріал основи | Біла 100% целюлоза, PREMIUM |
| На палеті | 48 шт. |
| Щільність гр/м2 | 18 |
| Розмір листа | 260х270 мм |
| Розмір ящика (паковання) | 260х520х260 мм |
| Тип тиснення | Air Pocket |
Інформація для замовлення
- Ціна: 876,30 ₴
