
Тримач паперу туалетний JUMBO COLORED (756AC)
2 284,80 ₴
- В наявності
- Код: A75610AC
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Тримач паперу туалетного має ергономічну форму та компактні розміри — 273x270x128 мм.
Призначений для використання великих рулонів. Має оглядове вікно для контролю рівня паперу, задня стінка тримача виготовлена з прозорого пластику. Комплектується ключем і саморізами для кріплення.
Ідеально підходить для використання в місцях із середньою прохідністю: нічні клуби, ресторани, готелі.
Лінійка ECOLORED є новою еволюцією відомої лінійки Colored, пропонуючи широкий асортимент аксесуарів для ванної та гігієни, що характеризуються інноваційними кольорами та захопливим дизайном.
"Sienna Copper" — мідний відтінок, що уособлює суть теплих, обволікальних тонів Сієни.
Тоскани пейзажі, що схожі на залиті сонцем, цей відтінок дарує відчуття спокою і тепла, викликаючи в пам'яті образи пагорбів, залитих золотистим світлом заходу сонця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Ширина | 273 мм |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A75610AC |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 128 мм |
| Колекція | Colored |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримачі туалетного паперу в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 230 мм |
- Ціна: 2 284,80 ₴
