
Держатель бумажных полотенец в пачках COLORED (A706AC)
2 399 ₴
- В наявності
- Код: A70610AC
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Утримувач паперових рушників ECOLORED призначений для використання паперових рушників Z-складка. Має замок та оглядове вікно для контролю наявності рушників. Оглядове вікно у вигляді краплі дозволяє контролювати наявність паперу в дозаторі.
Застосовується у санітарних громадських кімнатах із середньою прохідністю: ресторани, кафе, готелі, салони краси, офіси
Лінійка ECOLORED є новою еволюцією відомої лінійки Colored, пропонуючи широкий асортимент аксесуарів для ванної та гігієни, що характеризуються інноваційними кольорами та захоплюючим дизайном.
" Sienna Copper " - мідний відтінок, що втілює суть теплих, обволікаючих тонів Сієни.
Тосканські пейзажі, що нагадують залиті сонцем, цей відтінок дарує відчуття спокою і тепла, викликаючи в пам'яті образи пагорбів, залитих золотистим світлом заходу сонця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 300 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A70610AC |
| Місткість | 250 листів |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 105 мм |
| Колекція | Colored |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримач паперових рушників у пачках |
| Тип використовуваних рушників/папери | Пачка Z-складка |
| Колір | Мідний |
- Ціна: 2 399 ₴
