
Дозатор рідкого мила 0,8 л KOMPATTO
1 525,40 ₴
- В наявності
- Код: A77801
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор рідкого наливного мила від компанії Marplast виготовлений із міцного пластику ABS, колір прозорий/білий.
Призначені для: рідкого мила, шампуню або гелю для душу. Лаконічна прямокутна форма дозатора чудово впишеться в будь-який інтер'єр санітарної кімнати.
Має велику кнопку для зручного натискання, надійний насосний пристрій.
Простий монтаж на стіну.
Рекомендуємо місця застосування із середньою відвідуваністю: кафе, ресторани, бистро, театри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21.6 см |
| Глибина | 11.5 см |
| Об`єм | 800 мл |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A77801 |
| В одній порції | 1,2 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 650 |
| Матеріал | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 525,40 ₴
