
Урна для сміття 23 л COLORED (A74201VE)
2 665,60 ₴
- В наявності
- Код: SL 5400 TF
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Урна для сміття COLORED зі знімною верхньою частиною, яка зроблена у двох варіантах:
відкрита;
з кришкою як отвори для сміття.
Виготовлена з високоякісного пластику з покриттям фарби "Soft Touch" колір салатовий, що гарантує надійність і довготривалість в експлуатації, створює ефект "прогумованого" покриття. Рекомендуємо використовувати з обладнанням серії COLORED. Рекомендуємо використовувати разом із поліетиленовим одноразовим пакетом. Можна встановлювати на підлогу та на стіну (кріплення входить до комплекту).
Ідеально підходить для використання в місцях із середньою прохідністю: нічних клубах, ресторанах, готелях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valera |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SL 5400 TF |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 86 мм |
| Потужність | 2000 Вт |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 665,60 ₴


