
M-14AB DUALFLOW PLUS cушилка для рук
52 570,60 ₴
- В наявності
- Код: M14AB
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Сушарки для рук Dualflow® Plus автоматичне з інноваційним дизайном у чорному кольорі. Dualflow® Plus є частиною нового покоління сушарок із новою революційною конструкцією, моделі, які забезпечують заощадження енергії й ультра - швидке висихання. Запобігає потраплянню бризок води на підлогу. Завдяки інноваційній конструкції двигуна відбувається економія електроенергії до 73% , порівнюючи з іншими сушарками у своєму класі. Крім того, потужність двигуна є регульованим, з мінімумом 420 Вт і не більш ніж 1100 Вт.
Dualflow® Plus обладнана найсучаснішими елементами, які забезпечують максимальну гігієну під час сушіння:
1. Захист BioCote® з антимікробною та антибактеріальною дією, на основі іонізації
2. H13 HEPA-фільтр, запобігає росту на 99,95% бактерій.
3. Нейтралізатор запаху, який можна ввімкнути за бажанням.
4. Таймер безпеки на 30 секунд.
Час ультрашвидкого сушіння 8-15 секунд, модель одна з найшвидших на ринку.
Має максимальну швидкість виходу повітря — 410 км/год.
Місця застосування: аеропорти, вокзали, торгові центри, промислові підприємства.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | Антивандальний захист |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 66.5 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M14AB |
| Час сушіння, с | 8-15 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 22.8 см |
| Підключення до електричної мережі | Пряме підключення |
| Сила струму | 5A |
| Швидкість повітряного потоку (Макс) | 410 км/год |
| Спосіб установки | Настінний |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Температура повітря (на відстані 10см при кімн. температурі 21°С) | 35 °C |
| Тип | Сушарки для рук |
| Тип харчування | 220~240 В - 50/60 гЦ |
| Товщина корпусу | 3.0 мм |
| Рівень шуму, дБ | 62-72 |
| Електроізоляція клас | I |
- Ціна: 52 570,60 ₴





