
M99A OPTIMA сушарка для рук
9 119 ₴
- В наявності
- Код: M99A
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Сушарка для рук Optima автоматична — є ідеальним рішенням для тих, хто шукає оптимальну продуктивність за надзвичайно конкурентоспроможної ціни. Моделі обладнані автоматичним приводом і асинхронним двигуном, який дає змогу не турбуватися про обслуговування.
Виконана з високоякісних компонентів, а також має регульований оптичний зчитувач руки на відстані зондування. Класичний дизайн успішно зарекомендував себе на ринку санітарно-гігієнічного обладнання. Ця модель виконана зі сталі, покритої білою епоксидною фарбою.
Сушарка для рук Optima має антивандальні функції, гвинти безпеки та спеціальний ключ відкриття. Вимагає мінімального технічного обслуговування.
Ідеально підходить для встановлення в приміщеннях із середньою пропускною здатністю, як-от ресторани, театри, офіси тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 1640 Вт |
| Особливості | Антивандальний захист |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.25 кг |
| Висота | 30.2 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M99A |
| Час сушіння, с | 38 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 15 см |
| Підключення до електричної мережі | Пряме підключення |
| Сила струму | 7А |
| Швидкість повітряного потоку (Макс) | 60 км/год |
| Спосіб установки | Настінний |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Температура повітря (на відстані 10см при кімн. температурі 21°С) | 57°С |
| Тип | Сушарки для рук |
| Тип харчування | 220~240 В - 50/60 гЦ |
| Товщина корпусу | 1.5 мм |
| Рівень шуму, дБ | 57 |
| Електроізоляція клас | II |
- Ціна: 9 119 ₴
