
Дозатор рідкого мила Mediclinics (DJ0112CS)
3 353,30 ₴
- В наявності
- Код: DJ0112CS
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор для рідкого мила з механічним натиском
Горизонтальний дозатор у стильному дизайні простий і зручний у роботі, з надійною насосною системою.
Тип керування — механічний, призначений для встановлення безпосередньо на стіну.
Об'єм: 1,1л
Антивандальний корпус виготовлений із неіржавкої сталі AISI 304, оздоблення сатинове. Дозатор для рідкого мила обладнаний наливною системою подавання мила, має вікно контролю рідини. Закривається на ключ, що запобігає потраплянню сторонніх предметів у ємність.
До комплекту постачання входять три саморізи для кріплення дозатора до стіни. Використовувати рідке мило з нейтральним pH.
Рекомендуємо туалетних кімнат із малою та середньою прохідністю: кінотеатри, готелі, театри, салони краси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Вага | 0.7 кг |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12.1 см |
| Глибина | 20.8 см |
| Об`єм | 1100 мл |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ0112CS |
| В одній порції | 1,1 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 1000 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь сатинована |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 353,30 ₴
