
Дозатор рідкого мила вбудований Mediclinics
2 809 ₴
- В наявності
- Код: DJT118
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудований дозатор рідкого мила працює під час натискання на верхню частину пристрою. Підходить для використання в місцях із високою відвідуваністю. Можна використовувати рідке мило, лосьйони, дезінфікувальне мило, гель для душу.
Не можна використовувати хірургічне мило.
Об'єм — 0,95 л
Встановлюється в місцях із високою відвідуваністю людей, у яких неможливий монтаж на стіну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Глибина | 5 см |
| Об`єм | 950 мл |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJT118 |
| В одній порції | 1 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 950 |
| Наявність замку | Немає |
| Спосіб установки | Вбудовуваний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
| Колір | Хромоване покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 809 ₴
