
Дозатор рідкого мила Mar Plast ACQUALBA (563T)
1 700,20 ₴
- В наявності
- Код: A56301
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор рідкого мила ACQUALBA — важливий атрибут громадських туалетних кімнат в офісах, підприємствах громадського харчування та місцях масового перебування людей. Вони не тільки спростять обслуговування санітарної кімнати, а й дадуть змогу економити на витратних матеріалах і додадуть закінчений зовнішній вигляд вашого інтер'єру.
Об'єм: 1,1 л
Габаритні розміри — 220x115x130 мм. Виготовлені з високоякісного пластику, що гарантує надійність і довготривалість в експлуатації.
Гігієнічне подавання та прозорий пластик забезпечує контрольовану витрату мила.
Місця застосування із середнім трафіком Відвідуваності: кафе, ресторани, офіси
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 13 см |
| Об`єм | 1100 мл |
| Ширина | 11.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A56301 |
| В одній порції | 1,1 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 920 |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
| Колір | Хромоване покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700,20 ₴
